Hotel U zeleneho stromu

ubytovanie Janov
 

*** Hotel U zeleneho stromu / ubytovanie Janov

Hotel Janov U zeleneho stromu
Hotel U zeleného stromu sa nachádza v príjemnej rekreačnej dedinke Janov, ktorá je súčasťou Chránenej krajinnej oblasti Labské pískovce a svojou polohou lemuje okraj Národného parku České Švajčiarsko. Ponúka ubytovanie v 11 pohodlne zariadených izbách a reštauráciu s výbornou domácou kuchyňou, zázemie pre cyklistov a v lete terasu pod zelenými kurunami stromov.

Janov Hotel U zeleného stromu ubytovanie:
Hrázdená časť budovy, reštaurácia a 4 izby, pochádza z roku 1792 - niektoré izby sú preto menšie ... ale o to útulnejšie. K ubytovaniu tu slúži 1 x jednolôžková izba, 1 x izba s veľkým letiskom (vhodná pre mladý pár alebo jednotlivca), 7 x dvojlôžková izba, 1 x trojlôžková izba a 1 x apartmán o dvoch miestnostiach - spálňa pre dve osoby a pracovňa. Apartmán môžu na prespanie využiť 3 - 4 hostia. Celková kapacita hotela je 24 lôžok.

Arnoltice hotel Janov U zeleného stromu reštaurácia:
Reštaurácia má kapacitu 20 - 30 miest (podľa postavenia stolov). Interiér je ladený v kombinácii svetlé drevo - zelené doplnky. V prípade pekného počasia možno využiť letnú záhradku. Cyklistom je tu k dispozícii stojan na bicykle. Pri nepriazni počasia sa môžete ohriať (a prípadne usušiť) u krbových kachlí, ktorá v reštaurácii vytvára príjemnú atmosféru.

U zeleného stromu hotel ubytovanie Janov konferencie:
Súčasťou hotela je veľká sála s maximálnou kapacitou 198 miest (a to aj pri zachovaní veľkého tanečného parketu). V sále je časť s barom a veľkým tanečným parketom a malý parket. Pri využití všetkých častí tu postaví slávnostnú tabuľu pre 103 osôb tak, aby zostal zachovaný veľký tanečný parket. Sála je využívaná na organizovanie tanečných zábav, plesov, firemných a iných večierkov, osláv a slávnostných hostín, školenia, prezentácie a semináre. Vyvýšeností strednej a hornej časti ho možno tiež využiť pre hudobné, divadelné a iné umelecké vystúpenia. Sála je vybavená vlastnou aparatúrou napojenou na celý hotelový komplex. Nechýba pripojenie na internet a prepojka k dataprojektoru, stojanová tabuľa a prenosný mikrofón.

Dovolenka České Švajčiarsko U zeleného stromu hotel ubytovanie Janov
V najbližšom okolí nájdete preslávené Soutesky - kaňon rieky Kamenice s bohatou pieskovcovou výzdobou, kde prevozníci na lodičkách s humorom zapôsobia na vašu fantáziu - 2km od hotela. Pravčická brána, symbol národného parku České Švajčiarsko - 16m vysoký a 26m široký skalný most, najväčší v Európe. Oblasť je pretkaná sieťou turistických chodníkov a cykloturistických trás. Skrátka neprídu ani horolezci, hubári a milovníci plávania.
Hotel Janov U zeleneho stromu - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Janov U zeleneho stromu - hotel má reštauráciuHotel Janov U zeleneho stromu - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Janov U zeleneho stromu - možnosť pripojenia na internetHotel Janov U zeleneho stromu - k dispozícii letná terasaHotel Janov U zeleneho stromu - golfHotel Janov U zeleneho stromu - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Janov U zeleneho stromu - akceptuje creditné karty VISAHotel Janov U zeleneho stromu - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Janov U zeleneho stromu - akceptuje creditné karty JCBHotel Janov U zeleneho stromu - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Janov U zeleneho stromu - krytý bazén v hoteliHotel Janov U zeleneho stromu - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Janov U zeleneho stromu - Iybz sú vybavené televízoromHotel Janov U zeleneho stromu - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Janov U zeleneho stromu - Izby s vlastnou toaletouHotel Janov U zeleneho stromu - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: